Дозвольте нам створити вам креативний лендінг

При покупці лендингу - ведення таргетованої реклами безкоштовно

Замовивши LANDING PAGE у нас ви отримаєте

Від 3-х дизайн-макетів. Ви будете задоволені дизайном;

Сайт, який виглядає однаково вражаюче на смартфонах, планшетах, робочому столі;

Оптимізований код для максимальної швидкості завантаження;

Індивідуальні інструменти веб-аналітики;

Комплексне налаштування контекстного та таргетованої реклами.

ЯК ДОСЯГАЄТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТ?

Дослідження ринку

Проектування зручного інтерфейсу

Розробка індивідуального дизайну

Усього за 10 днів

Дізнайтеся про точну вартість
вашого проекту

З вами зв'яжеться менеджер для уточнення деяких деталей, після чого ми надішлемо вам індивідуальну комерційну пропозицію

FAQ

Що таке цільова сторінка?

Landing Page — це лендинг для конкретного товару чи послуги, який показує основні переваги: огляд, огляди, акції та переконує людину оформити онлайн-замовлення або зателефонувати прямо зараз. Такі сторінки розраховані на гарячий продаж, при цьому людина вражена. Ефективний інструмент для збирання лідів.

Скільки коштує Landing Page?

Вартість розробки лендингу (посадкової сторінки) залежить від складності дизайну, кількості блоків, програмування, адаптивної верстки та багатьох інших факторів. Для розрахунку вартості зв’яжіться з нашими фахівцями.

Як швидко можна розробити Landing Page?

Термін розробки Landing Page зазвичай займає від 5 днів до 1 місяця, залежно від складності дизайну, програмування, кількості наданої інформації, творчого підходу та багатьох інших факторів.

Як цільова сторінка продає?

Доведено, що людина набагато краще сприймає інформацію, якщо вона представлена із візуальним супроводом. Landing page дозволяє подати товар чи послугу в тезовій формі, показавши людині наочну презентацію. Відмінне поєднання картинок, заклику до дії, даних про товар в абстрактній формі спрощує сприйняття інформації та дозволяє людині швидко ознайомитися з її основними перевагами.

Навіщо вам потрібне створення та розробка Landing page?

Ви власник інтернет-магазину та хочете збільшити продажі високомаржинальної продукції? Зробіть лендинг, запустіть спеціальну рекламну кампанію та отримуйте прибуток прямо зараз, не чекаючи зростання відвідувачів основного ресурсу. Бажаєте заробляти на продажі сезонних продуктів? Найпростіший спосіб – замовити лендинг, який візуально представить ваш продукт клієнту, запустити рекламну кампанію та одразу отримати ліди, а не чекати, поки ваш сайт просунеться у пошуковій видачі за високочастотними ключовими запитами.